Thalassa Sousse Resort & Aquapark

Tunezja / Sousse

Thalassa Sousse Resort & Aquapark

★★★

Udogodnienia: Blisko centrum, Życie nocne, Klimatyzacja, Dostęp do internetu, Żeglarstwo, Windsurfing, Jazda konna, Nurkowanie, Sporty wodne, Minigolf, Golf, Tenis, Sport, Animacje dla dorosłych, Blisko lotniska, Zjeżdżalnie wodne, Basen kryty, Basen odkryty, Bezpośrednio przy plaży, Fitness/siłownia, Dla rodzin z dziećmi, Kurorty nadmorskie, Historyczne, Wellness

Cena: 2 078 zł / os. 2 218 zł - 6%

Obliczanie ceny całkowitej ... wait ...
Rezerwuj

Masz pytania do oferty?

Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • 61 639 30 52
  • 505 432 146
  • 798 320 676
  • Pon - Pt: 10.00 - 19.00 / So: 10.00 - 14.00

Opis:

Naszym zdaniem
Lubiany hotel przy plaży z atrakcjami dla całej rodziny i aquaparkiem.
Położenie
Przy niewielkiej, piaszczystej plaży (parasole i leżaki bezpłatne, ręczniki plażowe za depozytem), ok. 5 km od centrum Sousse, ok. 4 km od Port El Kantaoui, ok. 22 km od lotniska w Monastirze, ok. 44 km od lotniska Enfidha.
Wyposażenie
Lobby z recepcją, restauracja główna (kuchnia międzynarodowa), 3 restauracje a la carte: Al Cham - libijska, Dolce Vita - włoska, Arabesque - tunezyjska, restauracja na plaży Al Bahr (czynna w sezonie letnim), 4 bary: w lobby, przy basenie, przy plaży, American Bar. Hotel oferuje bezpłatne Wi-Fi w lobby, kantor wymiany walut, a odpłatnie: sejf przy recepcji, opiekę lekarską.
Pokoje
Hotel posiada 286 pokoi rozmieszczonych w kilku budynkach. Na wyposażeniu: balkon lub taras, łazienka (wanna lub prysznic, suszarka do włosów), klimatyzacja (w sezonie letnim), telewizja satelitarna (pilot za depozytem), płatne: sejf, minibar.
Rodzaje pokoi: 
Standard - z widokiem na ogród, o powierzchni ok. 24 m kw., możliwość zakwaterowania maksymalnie 3 osób.
Bungalow - z widokiem na ogród lub basen, o powierzchni ok. 24 m kw., możliwość zakwaterowania maksymalnie 3 osób.
Wyżywienie
All Inclusive: śniadania, obiady i kolacje w formie bufetu w restauracji głównej, kolacja w restauracji a la carte (bezpłatna 1 na pobyt, wymagana wcześniejsza rezerwacja), przekąski w ciągu dnia i wieczorem, alkoholte lokalne i napoje bezalkoholowe w wyznaczonych godzinach.
Sport i rozrywka
2 baseny ze słodką wodą, basen ze zjeżdżalniami, basen kryty ze słodką wodą, Aquapark (13 wodnych atrakcji), animacje w ciągu dnia i wieczorem, tenis stołowy, mini golf, tenis (wymagana rezerwacja), łucznictwo, rzutki, aerobik, aqua aerobik, siatkówka plażowa. Płatne: siłownia, Centrum Spa.
Dla dzieci
Brodzik, część dziecięca aquaparku z atrakcjami dla najmłodszych, miniklub (dla dzieci w wieku 4-12 lat), plac zabaw, wysokie krzesełka w restauracji, łóżeczka niemowlęce (na życzenie, w zależności od dostępności).
Cena zawiera
Bilet lotniczy z opłatami lotniskowymi, transfer lotnisko-hotel-lotnisko, zakwaterowanie wg oferty, wyżywienie wg oferty, polskojęzyczną obsługę telefoniczną w okresie 01/06 - 30/09 w pozostałych terminach anglojęzyczną obsługę telefoniczną, ubezpieczenie od KL, NNW, bagażu i chorób przewlekłych, VAT.
Cena nie zawiera
Lokalnego podatku, wycieczek fakultatywnych, napiwków, wydatków własnych, dodatkowych ubezpieczeń: np. od kosztów rezygnacji i pakiet SPORT.
W Tunezji obowiązuje obligatoryjny podatek, pobierany jednorazowo przy meldowaniu się w hotelu.
* 4 TND / za noc za osobę powyżej 12 roku życia - w hotelu 2 gwiazdkowym
* 8 TND / za noc za osobę powyżej 12 roku życia - w hotelu 3 gwiazdkowym
* 12 TND / za noc za osobę powyżej 12 roku życia - w hotelu 4 i 5 gwiazdkowym
Przy pobytach dłuższych niż 7 dni podatek jest równowartością pobytu 7 dniowego.
 
 
Tunezja - warunki wjazdu do kraju
Polacy udający się do Tunezji na okres do 90 dni nie muszą mieć wizy. Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Paszport nie może budzić wątpliwości co do swojej autentyczności.
Informujemy o możliwości zapoznania się z aktualnymi komunikatami MSZ dotyczącymi pobytu w Tunezji:
https://www.gov.pl/web/tunezja/informacje-dla-podrozujacych
Komunikat w sprawie wycieczek po Tunezji - Polska w Tunezji - Portal Gov.pl (www.gov.pl)
Ambasada RP w Tunisie informuje, że organizatorzy wycieczek turystycznych na terenie Tunezji muszą posiadać odpowiednie uprawnienia wydane przez władze tunezyjskie. To samo dotyczy osób oferujących usługi przewodnika turystycznego. Zarówno Polacy, jak i Tunezyjczycy, którzy posługują się językiem polskim, muszą legitymować się kartą przewodnika. Działalność w sektorze turystycznym jest przedmiotem ścisłej kontroli ze strony władz tunezyjskich.  Apelujemy o weryfikację ofert przed skorzystaniem z nich, gdyż udział w nielegalnie zorganizowanym przedsięwzięciu może skutkować negatywnymi konsekwencjami, które mogą wpłynąć na przebieg zaplanowanego przez Państwa pobytu w Tunezji.
Uwagi
Zakwaterowanie zaczyna się o godzinie 15:00, wykwaterowanie do godziny 12:00.
Zgodnie z decyzją tunezyjskiego rządu, klimatyzacja w hotelach działa wyłącznie w okresie 15/06 - 15/09.
Informujemy, że w rzadkich przypadkach hotele mogą zmienić warunki wyżywienia oraz oferty sportowo-rekreacyjnej bez wcześniejszej informacji (np. zamknięte bary na świeżym powietrzu, grill, część basenów zewnętrznych). Takie decyzje są uzależnione od obłożenia, pory roku, warunków pogodowych i wewnętrznych decyzji hotelu, na co nie mamy wpływu.
 
Przeloty do Tunezji
Dotyczy wszystkich przelotów do Tunezji (rejsowych - Nouvelair i czarterowych):
* w przypadku braku możliwości rezerwacji biletów lotniczych w przyjętych taryfach cena ostateczna imprezy może ulec zmianie. Ewentualna dopłata podlega akceptacji klienta. 
* wszelkie zmiany zgłoszone po potwierdzeniu rezerwacji i wystawieniu biletów są rozpatrywane indywidualnie. Odpowiedzialność za konsekwencje zmian i wszelkie koszty z tym związane ponosi klient.
* przy rezerwacjach założonych na wyloty do Tunezji liniami Nouvelair obowiązują warunki anulacji, zmiany danych uczestników zgodne z warunkami przewoźnika. Nie mają zastosowania warunki rezerwacji dla przelotów czarterowych.


Podróżni z paszportem innym niż Polski
Jeśli uczestnik wyjazdu nie jest obywatelem polskim (nie posiada paszportu polskiego) - powinien nas o tym fakcie bezzwłocznie powiadomić, ponieważ ceny naszych ofert są skalkulowane dla klientów legitymujących się polskimi paszportami. Dodatkowo osoby nieposiadające obywatelstwa polskiego zobowiązane są we własnym zakresie zrealizować kwestie wizowe. Biuro nie ponosi odpowiedzialności w sytuacji, gdy klient nie wyleci do kraju docelowego, zostanie zawrócony lub w jakikolwiek inny sposób sprawy paszportowo-wizowe wpłyną na jego wylot i pobyt.
Wyjazd osoby niepełnoletniej z osobą trzecią
Na podróż osoby niepełnoletniej z osobą trzecią, szczególnie poza strefę Schengen, zalecamy wziąć pisemną zgodę rodziców/ opiekunów prawnych. Funkcjonariusze służb na granicy czasami proszą o okazanie takowej zgody. Jest ona niezbędna również ze względu na konieczność np. decydowania o opiece medycznej lub w przypadku wyrobienia dokumentu po utracie paszportu. Zgoda taka powinna być potwierdzona notarialnie z tłumaczeniem przysięgłym na język angielski. Zdarza się także, że hotel prosi o okazanie takiej zgody przy zameldowaniu. 

Galeria:

Thalassa Sousse Resort & Aquapark/1
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/2
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/3
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/4
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/5
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/6
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/7
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/8
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/9
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/10
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/11
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/12
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/13
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/14
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/15
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/16
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/17
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/18
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/19
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/20
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/21
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/22
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/23
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/24
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/25
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/26
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/27
Thalassa Sousse Resort & Aquapark/28

Terminy

Wyjazd od
Powrót przed
Transport
Wyjazd z
Wyżywienie
Ilość dni
Dorośli
Dzieci
Proszę czekać ...

Położenie

Proszę czekać ...